Geometria - a szög tabló

Kivitel
    fóliázott, falécezett

Geometria - a szög tabló

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

Válasszon a tanulói munkalapból is az oktatótabló mellé, kedvezőbb áron!

• sík egy pontjából kiinduló két félegyenes a síkot két tartományra osztja. Az egyik tartomány és a két félegyenes szöget alkot. A szög jelentheti a félegyenesek által határolt síkrészeket (szögtartomány) illetve magukat a félegyeneseket is (szögvonal). Azt, hogy a két szögtartomány közül melyikről van szó, a szárak közé rajzolt körívvel jelezzük. A félegyenesek közös pontját a szög csúcsának, a félegyeneseket a szög szárainak nevezzük.(wikipédia)

Geometria a szög tabló tartalmazza a szögek típusait.
    Játékos illusztrációkkal a tanulóknak megkönnyíti az információk elsajátítását.
    Többféle méretben rendelhető, írható, letörölhető, tartós fóliabevonattal. Fóliázott, falécezett kivitelben.
    Alsó tagozaton ajánljuk.
    A munkalapon:
    kiterjesztett valóság használatával, a szögek megismerésének érdekében egy kör jelenik meg az alkalmazás használatakor, melyben ujjunkkal szabadon irányíthatjuk a kívánt szög nagyságát. A vizualitás segítségével könnyebben megérthetjük a geometria ezen területét.

Vásároljon a Geometria - a szög tabló mellé FIXI tanulói munkalapokat, kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

A tanulói munkalapok a nagy térkép kicsinyített másai, írható-letörölhető felülettel. 4 db szabványos lyukkal előrelyukasztva, mappában tárolhatóak, gyűjthetők.

• 10 db 5%-os kezdvezménnyel: +2 850 Ft
    • 20 db 10%-os kedvezménnyel: +5 380 Ft