Az idő tabló (fóliás-fémléces)

Az idő tabló (fóliás-fémléces)
  • Életkor
    Méret
    70 x 100 cm
    Kivitel
    fémléces
    41807FL
    Tömeg
    450 g/db
Akció: 7 990 Ft
Kezdete: 2022.01.02   A készlet erejéig!

Egy gyerekposzter, amivel minden időfogalom könnyen megtanulható. Nagy segítség apedagógusoknak, szülőknek.

• A magyar iskolákban széleskörűen használt oktatótabló megkönnyíti az időfogalmak elmagyarázását - elég csak megmutatni. Az év, az évszakok, a hónapok, napok, órák és percek mind megtalálhatók ezen a vidám rajzokkal illusztrált gyerekposzteren. Minden időfogalomhoz tartozik kép, így a gyerek könnyen, kedvvel tanulja meg őket.

Az egyoldali fóliabevonat megvédi a fröccsenő víztől, a kerek fémlécezés pedig megkönnyíti a falra akasztást.

Szárazon letörölhető filctollal írható felület! Írjuk be a családi születés- és névnapokat, az iskolai szünetet és az órarendet! Vagy rajzoljuk be az óra mutatói!