Művészeti nevelés taneszközök

Fizika I. Középiskoláknak

MK-4166-X
Az új gimnáziumi fizika-tankönyvcsalád a gyakorlati, „életszerű” tudásra helyezi a hangsúlyt. A „mindennapok fizikáját” már nemcsak a tankönyvek lapjain keresztül ismer hetik meg a tanulók, hanem a tankönyvekhez készült interaktív tananyagokon keresztül i
  • A fizika tankönyv teljes tartalmát feldolgozó e-táblás tananyagok segítik az összefüggések megértését, megkönnyítik az órai szemléltetést, növelik az elsajátítás hatékonyságát. A multimédiás elemek által élethűen bemutatott kísérletek a tanulók számára vonzóvá, érdekessé teszik a fizika tantárgyat. A tankönyv szerkeszthető oldalai a tanár számára könnyítik meg az óravezetést. A tesztprogram lehetőséget ad az ismeretek számon kéréséhez, egyéni feladatsorok összeállítására, egyéni vagy csoportos feleltetésre.