Ruhaipari technológia - multimédiás elemek CD

MK-6123-7-J
  • A tankönyv alaptankönyvként készült a szakmunkás- és a technikusképzés számára. Mindazon alapismereteket összefoglalja, amelyekre épülve elsajátíthatók a különféle ruhaipari termékcsoportok gyártástechnológiái. A varrástechnológia, gyártáselőkészítés, szabási, ragasztási, hegesztési és vasalási technológia témakörét a tanárnak és a tanulónak is egyaránt segítséget nyújtó ellenőrző kérdések és feladatok zárják. A könyvben külön jelöltük a szakmunkásképzéshez szükséges részeket. A tankönyvben sok színes és fekete-fehér ábra segíti a tananyag jobb megértését.

A CD 10 teljesen vagy részben interaktív animációt és 50 tesztkérdést tartalmaz hat témakörben. Az animációk a következők: ruhaipari ábrázolási módok, varratok méretjellemzői, egyenes gomblyuk készítése, szabásminták területének meghatározása, terítési módok, rögzítősín véglevágó géppel, különböző szabási módok, korszerű szabászati rendszer, ragasztóanyag elosztása, pliszégép részek.
    A CD-korong képére kattintva az animációkból mentett képernyőképeket láthat.