Ruhaipari géptan - multimédiás elemek CD

MK-6125-3-J
  • A ruhagyártás a széles körű munkamegosztás következtében sokféle gépet és berendezést igényel. A tankönyvből ezen előkészítő és szabászgépek, varróautomaták, vasaló- és ragasztóberendezések szerkezeti felépítése, működése és alkalmazási lehetőségei ismerhetők meg. A tantárgy feladata, hogy a tanulók a gépek megismerésén túl megtanulják azok szerelését, szabályozását, beállítását is.

A CD 10 teljesen vagy részben interaktív animációt és 50 tesztkérdést tartalmaz hat témakörben. Az animációk a következők: jelképi jelölések, fotoelektronikus szélvezérlés, forgattyús tűmozgás, négyzetes mozgású alsó továbbító, gyorsvarrógép, háromfonalas szegővarrat, láncöltésű gombfelvarró gép, koordinátaasztalos varróautomata, pneumatikus vasalóprés, folyamatos működésű ragasztóberendezés.
    A CD-korong képére kattintva az animációkból mentett képernyőképeket láthat.