Matematika 12. (Hajdu-sorozat) animációk

MK-6168-2
Az általános iskolai Hajdu-sorozathoz hasonlóan a középiskolai minden évfolyamához is készült a tananyag feldolgozását segtő interaktív CD.
  • A tankönyvcsalád legjellemzőbb vonása a tanulhatóság messze menő figyelembe vétele, melyet a középiskolás tananyag részletes magyarázata, összefoglalása, rendszerezése, valamint a három szintre besorolt különböző nehézségű feladatok biztosítanak. Megoldott mintafeladatok segítik a tananyag jobb meg értését, s egyben lehetővé teszik az otthoni önálló tanulást.

Most további segítséget adunk a középiskolai matematika tananyag elsajátíttatásához a tankönyvekhez készült animációgyűjteménnyel. A tanulók számára nehezen érthető témakörök feldolgozását – mint például a szögfüggvények – szemléletes, könnyen áttekinthető, ugyanakkor látványos képi megjelenítések, animációk segítik.