Szorzótábla (1x1)

• Licensz
    1 gépes licenc
    SLD105

Az 1x1 CD digitális tananyag könnyedén, játékos formában tanítja és gyakoroltatja a szorzás műveletét. A színes képekkel illusztrált feladatok segítségével, a szorzás begyakorlása és elsajátítása,a kisiskolások számára is élvezhetővé válik.
  • Digitális tananyagunk megismerteti a szorzás alapjaival.

Ezt az egyszerűen kezelhető, különösebb számítástechnikai ismeretet nem igénylő CD-sorozatot azért fejlesztettük ki, hogy lehetővé tegyük minden pedagógus számára tantárgyának magas szintű és a korszerű technikai lehetőségeket kihasználó szemléltetését. Egyaránt használható interaktív táblával, projektorral vagy iskolai számítógépes hálózaton (segédprogrammal).