Szögek - oktató CD

• Licensz
    1 gépes licenc
    SLD106

• Könnyedén, játékos formában ismertet meg a szög fogalmával, ismerteti a szögek fajtáit, nagyság szerinti osztályozását. Színes képekkel illusztrált feladatok segítségével teszi élvezhetővé a tananyag elsajátítását.

Ezt az egyszerűen kezelhető, különösebb számítástechnikai ismeretet nem igénylő CD-sorozatot azért fejlesztettük ki, hogy lehetővé tegyük minden pedagógus számára tantárgyának magas szintű és a korszerű technikai lehetőségeket kihasználó szemléltetését. Egyaránt használható interaktív táblával, projektorral vagy iskolai számítógépes hálózaton (segédprogrammal).