Az ókori Görögország - oktató CD

• Licensz
    1 gépes licenc
    SLD503

A kiváló minőségű térképek mellett a fontos személyiségek arcképei, életrajzai, a korra jellemző tárgyak képei is megtalálhatóak, szemléletesebbé téve az oktatást. Külön rész foglalkozik a görög istenekkel.
  • A Stiefel nagy falitérképe alapján készült oktató CD részletes térképeken ábrázolja az ókori Görögországot.

A digitális tananyag interaktív táblához is remekül használható. Az interaktív táblán történő használat megkönnyítésére a térképekhez tartozó menüsor balra és jobbra is áttehető, így a magyarázó tanár soha nem takar el fontos információt. A menüsor a képernyő alján található, így mindig könnyen elérhető. A térképek az alkalmazott professzionális vektortechnikának köszönhetően minőségromlás nélkül akár az eredeti többszörösére is nagyíthatók. Ez lehetőséget biztosít a térképek egészben történő bemutatására, és a részek kiemelésére.

A térképek rétegenként is felépíthetőek, így egyszerre töltik be egy áttekintő térkép és több tematikus térkép funkcióját is. A térképek és a leírások ki is nyomtathatóak és a diákok kezébe adhatók, vagy az interaktív tábla saját szoftverébe exportálhatók. térképek rétegenként is felépíthetőek, így egyszerre töltik be egy áttekintő térkép és több tematikus térkép funkcióját is. A térképek és a leírások ki is nyomtathatóak és a diákok kezébe adhatók, vagy az interaktív tábla saját szoftverébe exportálhatók.