Művészeti nevelés taneszközök

• Licensz
    1 gépes licenc
    SLD601

• Az Angol ABC - CD digitális tananyag, az angol nyelv elsajátításának első lépcsőfoka.

Ezt az egyszerűen kezelhető, különösebb számítástechnikai ismeretet nem igénylő CD-sorozatot azért fejlesztettük ki, hogy lehetővé tegyük minden pedagógus számára tantárgyának magas szintű és a korszerű technikai lehetőségeket kihasználó szemléltetését. Egyaránt használható interaktív táblával, projektorral vagy iskolai számítógépes hálózaton (segédprogrammal).

Termékünk jellemzője:
    Az oktató CD az Angol ABC elsajátításához nyújt segítséget. Alkalmazásával könnyedén be lehet gyakoroltatni az angol ABC betűinek kiejtését és felismerését. A CD-n található játékos feladatok segítségével az angol hangok fonetikai átírását sajátíthatják el a tanulók.