Hangszerek - oktató CD

• Licensz
    1 gépes licenc
    SLD701

• A hangszereket bemutató oktató cd segít ébren tartani a gyermekek érdeklődését, rögzíteni és felfrissíteni az ismereteket, valamint ellenőrizni az ismeretek elsajátítását.

• Az anyag két részre tagolódik: az oktatást elősegítő táblázatokra és prezentációkra, valamint gyakorló feladatokra, ellenőrző kérdésekre.

• A hangszerek négy fő csoportját bemutató egy-egy menüpont nem pusztán szemléletes összefoglaló táblázatokat tartalmaz, hanem továbblépési lehetőséget az alkategóriákra.

• A hangszerek szemléletes képei mellett lehetőség nyílik hangjuk megismerésére is rövid dallamokon keresztül.

• A gyakorlatok változatossága, a színes, szépen illusztrált oldalak mindenki számára élvezetessé teszik a számonkérést.

• Négyféle feladattípus között biztosan megtalálja az Önnek és a diákok tudásának, életkorának legmegfelelőbbet.

• Lehetősége nyílik a tudás ellenőrzésére 10 feladatos kérdéssorral, ahol 3 lehetőségből kell kiválasztani a jó választ. Választhatja a hangszerek képének felismerését ellenőrző feladatokat, a hangszerek hang alapján történő beazonosítását, illetve a hangszerek típus szerinti csoportosítását.

• Az összes hangszer beszerzése túl nagy terhet róna egy iskolára, ezzel az oktató anyaggal azonban az összes hangszert emlékezetes módon tudja bemutatni diákjainak.

• A program használata közben folyamatosan könnyen, egy kattintással elérhető az a menüsor, melynek segítségével nyomtathatóak az oldalak, rajzolásra nyílik lehetőség, beállítható a képminőség, a hang vagy a teljes képernyős üzemmód.

• Ezzel az oktatóanyaggal nem csak a hangszerek ismeretét adhatja át diákjainak, de elindíthatja őket a komolyzene életre szóló szeretete felé is.

• Az oktató cd interaktív táblán történő használata lehetővé teszi mind a tábla, mind az oktató anyag kínálta lehetőségek teljes körű kiaknázását.