Vizualizálók-dokumentumkamerák

Digitális osztáylterem

DOKUMENTUMKAMERÁK

BÁRMIT KIVETÍTHET
A dokumentumkamera vagy vizualizáló az írásvetítő nagytudású digitális utódja. Projektorral, interaktív táblával vagy képernyővel kombinálva egy eddig nem ismert lehetőség vár Önre! Mutasson be nyomtatott anyagokat, fényképeket, háromdimenziós tárgyakat, mozgóképeket valós időben, vagy akár végezzen boncolást és fizikai kísérleteket a tárgylemezen!

A berendezéssel valamennyi diák jól láthat mindent, és a képek el is menthetők. És persze a régi írásvetítő fóliákkal is használható, sőt alkalmas azok digitalizálására is.

Nem véletlen, hogy az olyan fejlett oktatással rendelkező országokban, mint pl. Finnország, szinte minden osztályteremben van vizualizáló.

Válasszon nagy felbontású, saját tárgylemezzel ellátott, sokfunkciós modellt, ha igazán ki akarja használni a lehetőségeket!

Sorrend: