Új jelszó kérése

Művészeti nevelés taneszközök

ALF GOLD tesztkészítő szoftver

• ALF GOLD tesztkészítő szoftver

Szeretnénk Önnek bemutatni az új Alf szoftvert, melyet Ön és diákjai az első pillanattól szeretni fognak.

A tesztkérdések sosem voltak ilyen egyszerűen elkészíthetők és ilyen tetszetősen megoldhatók.

Tesztelje diákjai tudását a különböző típusú kérdésekkel, tegye óráját ineraktívvá és élvezetessé!

Dolgozzanak együtt, ossza meg a teszteket az osztályon belül, vagy az interneten másokkal! Tartsa nyilván az osztály eredményeit egy webes adatbázisban!

www.alftesztek.hu

• Az Alf GOLD óvodai és iskolai tesztkészítő szoftver célja az interaktív tesztek létrehozásának segítése egyszerűen és gyorsan, a következő típusú kérdésekkel:

• Egy válasz kiválasztása
    • Memóriajáték
    • Párosítás
    • Rendezés
    • Csoportokba sorolás
    • Több válasz kiválasztása
    • Képrendezés
    • Villámkártya
    • Puzzle
    • Szókitalálós
    • Keresztejtvény
    • Hiányzó szavak

Az elkészült teszteket könnyen megoszthatja az osztályban vagy akár az interneten is.

Interaktív táblán is kitűnően használhatók.

• Átlagos értékelés
    Baranyi László
    2018.02.26 21:34
    Négy éve használom a programot, a tesztkészítő programok közül a legjobb, mivel 12 féle feladattípus közül választhatunk. Gyorsan és könnyedén lehet készíteni teszteket, amelyek alkalmasak gyakoroltatásra és számonkérésre egyaránt.
    Előnyök: -
    Hátrányok: -