ALF BASIC tesztkészítő szoftver

• ALF BASIC tesztkészítő szoftver

Szeretnénk Önnek bemutatni az új Alf szoftvert, melyet Ön és diákjai az első pillanattól szeretni fognak.

A tesztkérdések sosem voltak ilyen egyszerűen elkészíthetők és ilyen tetszetősen megoldhatók.

Tesztelje diákjai tudását a különböző típusú kérdésekkel, tegye óráját ineraktívvá és élvezetessé!

PRÓBÁLJA KI A BASIC VERZIÓT INGYEN!

Regisztráljon rá itt:

www.alftesztek.hu

• Az Alf basic ingyenes tesztkészítő szoftver célja az interaktív tesztek létrehozásának segítése egyszerűen és gyorsan, a következő típusú kérdésekkel:

• Egy válasz kiválasztása
    • Memóriajáték
    • Párosítás
    • Rendezés
    • Csoportokba sorolás

Az Alf tesztkészítő GOLD verzió ezen felül még az alábbi lehetőségeket kínálja:

• Több válasz kiválasztása
    • Képrendezés
    • Villámkártya
    • Puzzle
    • Szókitalálós
    • Keresztejtvény
    • Hiányzó szavak

Az elkészült teszteket könnyen megoszthatja az osztályban vagy akár az interneten is.

Az Alf adatbázis hozzáféréssel több, mint 30.000 kész feladathoz férhet hozzá, hét európai nyelven. A teljesen magyar nyelvű tesztek száma 1000 körül jár, és folyamatosan növekszik.