A katolikus év

100 x 70
    Kivitel
    fóliázott, lécezett

A római katolikus egyház ünnepkörét bemutató tablónk jól áttekinthető, kicsik és nagyok számára egyaránt könnyen érthető formában, magyarázatokkal szemlélteti a mindannyiunk életében igen fontos szerepet játszó egyházi ünnepeket.

• A római katolikus egyház ünnepkörét bemutató tablónk jól áttekinthető, kicsik és nagyok számára egyaránt könnyen érthető formában, magyarázatokkal szemlélteti a mindannyiunk életében igen fontos szerepet játszó egyházi ünnepeket. (Kívánságra görög katolikus vagy református ünnepkörrelis rendelhető) Az ünnepek rövid leírása és illusztrációk által nyerhetünk betekintést a katolikus vallásgyakorlásba. Nemcsak hittan órán, de minden humán ismereteket oktató tantárgyban, sőt az osztályfőnöki órán is jól használható.

A gyerekek számára iskolapadra kemény fólia bevonatos könyöklő is rendelhető.