A török hódoltság Magyarországon (1526-1600)

• Méret
    120 x 160
    Kivitel
    fóliázott, lécezett

• Nagyméretű, részletes iskolai falitérkép a magyar történelem egyik legszomorúbb korszakáról, a török hódoltság idejéről.
    Különlegesen nagy méret, hogy minden információ jól olvasható legyen, de még ne legyen gond a térkép kezelése.

Történészek és gyakorló pedagógusok által összeállított tartalom, kronológia és az események legfontosabb szereplőinek bemutatása.

4 melléktérkép, amelyek megkönnyítik a kor megértését, és a tanárnak lehetőséget adnak a jobb szemléltetésre, és a részletek, összefüggések megvilágítására.

Általános és középiskolába is ajánljuk. Válassza mellé a tanulói kézitérképet kiegészítőként, atlasz helyett!