Digitális osztáylterem

Az emberi vázizomzat duo fixi tanulói munkalap

ÚJ
Az emberi vázizomzat duo fixi tanulói munkalap
  • Az emberi vázizomzat duo fixi tanulói munkalap
  • Méret
    21 x 30 cm
    Tömeg
    20 g/db
    Minimális rendelhető mennyiség
    10 db
    Státusz
    ÚJ
    Min. rendelhető mennyiség
    10 db
299 Ft
  • Testünk mozgását izmaink teszik lehetővé. Tanulói munkalapunk átláthatóan, érthetően illusztrálja az emberi vázizomzat felépítését, típusait. Rendhagyó módon mutatja be az ember izomzatát. A hasonló jellegű termékek általában ugyanazt a szemből látható, „kiterített” emberalakot ábrázolják. A Stiefel könyöklője ezzel szemben megmutatja a női test felépítését is, s így láthatóvá válnak a női és a férfi testfelépítés különbségei, ami érdekessé teszi a terméket, és ami ennél fontosabb, magát a témát is, a biológiaórán az emberi testtel foglalkozó felső tagozatos diákok számára. Mivel az alátéten négy emberi test állt rendelkezésre, az izmok bemutatásának több hely jutott, az oktatóábrák így „szellősek”, jól áttekinthetők.