FIXI tanulói munkalapok

Képességfejlesztés - SNI taneszközök
Könyv, film, zenemű
Sportszer

Ajánljuk tanulói segédanyagainkat, tanulói munkalapjainkat az otthoni és az iskolai tanuláshoz!

Teljes osztályok részére kedvezménnyel rendelhető! Érdeklődjön az oktatas@stiefel.hu e-mail címen!

A legtöbb típus hátoldalán gyakorlási lehetőség van: a munkalapok felülete írható és letörölhető, ezáltal a diák addig gyakorolhat, amíg meg nem tanulja.

Egyes tanulói lapjainkhoz kiterjesztett valóság tartalmat is adunk! A kiterjesztett valóság (angolul Augmented Reality, AR) a 21. század új trendje. Lényege, hogy a valós világ képét virtuális tartalommal egészítjük ki.
Részleteket itt talál>>>

A kiterjesztett valóság használatához az ingyenes ARRA alkalmazásra van szükség, amit a Google Play és az AppStore áruházakból is letölthet.

Tanulói munkalapok a Stiefeltől: a nagy iskolai tablókkal megegyző tartalom. Otthoni és órai gyakorláshoz, közös munkához.

Teljes osztályok részére kedvezményes áron!

Már több, mint 20 tanulói feladatlap kiterjesztett valóság tartalommal!