AR kiterjesztett valóságalapú munkalapok

Képességfejlesztés - SNI taneszközök
Könyv, film, zenemű
Sportszer
Főkategória >Védekezés a koronavírus ellen > FIXI tanulói munkalapok >AR kiterjesztett valóságalapú munkalapok

Tudja, hogy mi az a kiterjesztett valóság?

Az a különleges élmény, amit 2017 nyarától kezdve minden új Fixi tanulói munkalaphoz ajándékba adunk!

A kiterjesztett valóság (angolul Augmented Reality, AR) a 21. század új trendje. Lényege, hogy a valós világ képét virtuális tartalommal egészítjük ki.

Az új Fixi tanulói lapok egy mobiltelefon vagy tablet kameráján át nézve megelevenednek – elindul egy videó, megjelennek a feladatok megoldásai vagy egy érdekes információ…

Mindehhez nem kell más, csak a Stiefel saját fejlesztésű ARRA mobilalkalmazása.

Hogyan tudja használni?

1. Keressen rá az 'ARRA' kifejezésre a Google Play vagy az Apple Store áruházban és töltse le az alkalmazást!

2. Irányítsa a kamerát a tanulói munkalap megjelölt oldalára és lépjen be a kiterjesztett valóság világába!

A megjelent képről/videóról képernyőképet is tud készíteni, valamint meg is tudja osztani!

Ezt akár már most is kipróbálhatja itt az áruházban, bármely AR-rel ellátott munkalap képére rákattintva! Csak várja meg, amíg felismeri a kamera a markert, és már indul is a kép/videó!

Az új Fixi munkalapok le tudják kötni a Z-generáció figyelmét – ezért hatékony, új oktatási eszközök.

Győződjön meg róla Ön is!
Rendeljen az AR kiterjesztett valóságtartalmú tanulói munkalapokból!

Sorrend: