PASCO MatchGraph! szoftver - Ingyenesen letölthető

PASCO cikkszám:
PS-0002

• Áttekintés

Felruházza a tanulókat olyan gyakorlati tapasztalattal, amely a mozgásra koncentrálódik. Mélyebb megértést ad a grafikonok értelmezésében és a mozgásgörbék értelmezésében, miközben látják a saját mozgásukat grafikálva valós időben és értékekkel!

Tulajdonságok

A MatchGraph! eszköztár

MatchGraph! Intuitív felhasználói felülettel rendelkezik, amely lehetővé teszi a tanárok és a tanulók számára, hogy hosszú beállítások nélkül kezdjék el az illesztést. Adjon hozzá tanulókat, nézze meg a legjobb pontszámokat, az exportálja az adatokat és még több mindent megtehet egy egyszerű kattintással vagy érintéssel.

Váltás a helyzet és a sebesség között.

A diákok kilenc különböző pozícióprofilt és származtatott sebesség görbéjét választhatják.

Matchgraph! Lehetővé teszi a diákok számára, hogy a MatchGraph! profil használata nélkül gyűjtsék össze a pozíció- és sebességadatokat.

Lásd a legjobb pontszámokat!

Nyomon kövesse az osztály teljesítményét! Adja meg a hallgatók nevét, és kövesse nyomon az egyes pontszámokat minden egyes MatchGraph! görbe esetén. A legmagasabb pontszámok minden egyes profillal nyomon követhetők.

MatchGraph! Szórakoztató és versenyképes módon hozza létre a mozgásgrafika fogalmát, valamint a változás mértékét vagy lejtését.

Rendszerkövetelmény

Windows Mac
    Windows 7 vagy magasabb (32 vagy 64-bit Mac OS X vagy 10.7 vagy későbbi
    1 GHz processzor  Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7 vagy Xeon Processzor