PASCO Alapvető Általános iskolai Tudományos Laborkísérletek útmutató

PA-PS-6333
PASCO cikkszám:
PS-6333

Ez a kézikönyv 10 laborkísérlethez nyújt részletes, átfogó útmutatót, melyeket a PASCO Kezdő illetve Kiegészítő Általános Tudományos Laborkészlet (PS-3314 és PS-3315) szenzoraival végezhet. A könyvet megtalálja digitálisan a Kezdőcsomag részeként is, azonban itt külön nyomtatott formában is megvásárolhatja.

• Jellemzők:

• Minden kísérlethez mellékelve van egy tanári útmutató és a diákok számára kitölthető kérdéssorok.
    • Ez utóbbi tartalmazza az eljárási utasítást, üres diagramokat és táblázatokat az adatok begyűjtésére valamint gyakorlókérdéseket is az adott gyakorlat jobb megértése érdekében.
    • Minden kísérlet szorosan kapcsolatban áll a PASCO szoftvereivel, szenzoraival és egyéb kiegészítő eszközeivel.
    • A 10 alapvető labortevékenység bevonja a diákokat, ahogy azok valós idejű adatokat gyűjtenek, előrejelzéseket tesznek, kritikusan gondolkodnak és bővítik a szótárukat alapvető fogalmakkal.
    • A diákok a standard vizsgákhoz kapnak gyakorló anyagot többválasztásos kérdések formájában.
    • Az útmutató értékelő lapokat is tartalmaz, valamint egy pendrive-ot tanári tippekkel, teljes tanári kiadással és a tanulói kiadványok egy szerkeszthető MSWord verziójával.
    • Az útmutató támogatja a SPARKvue szoftver, a SPARK Science Learning System és a PASPORT interfészek használatát.