PASCO Haladó Fizika 2 Kísérleti útmutató

PA-PS-3815
PASCO cikkszám:
PS-3815

Ez a kísérleti útmutató a PASCO technológiáit felhasználva készíti fel a diákokat a haladó szintű fizika vizsgára.

• Jellemzők:

• Ez a kísérleti útmutató a haladó szintű fizika vizsga teljesítéséhez szükséges legújabb eljárásokat tartalmazza.
    • A laborfeladatok a kollégiumi testület tanulási céljain alapulnak.
    • Az adatelemzési és kiértékelő kérdések olyan feladatokat kínálnak, amelyek céljai, hogy a hallgatókat felkészítsék haladó szintű fizika vizsgára.
    • A kézikönyv továbbá tartalmaz a diákok számára kitölthető anyagokat is.
    • Készítse fel hallgatóit vizsgálataikra a következők segítségével:
      • Alap vizsgálatok az új ötletek tesztelésére
      • Haladó vizsgálatok a különféle jelenségek feltárására
      • Kiterjedt vizsgálatok a fogalmak jobb megértése érdekében
      • Összefoglaló kérdések a fogalmakkal kapcsolatban
    • A könyv a fizika laborokhoz segítőkérdéseket tartalmaz, különféle eljárásokhoz áttekintéseket, tanácsokat tanároknak, mintaadatokat, összefoglaló kérdéseket, valamint kutatási javaslatokat.
    • Útmutató videók is megtalálhatók a kézikönyvben valamint a PASCO.com termékoldalán és a Pasco „How to” nevű YouTube csatornáján is. Ezek a videók a laborok felkészítésére, a PASCO szenzorok és eszközök maximális kihasználására összpontosítanak.
    • Az útmutató 15 kísérlet részletes leírását tartalmazza, melyek közül nyolcat a Haladó Fizika 2 Kezdő csomag (PS-3816), hetet pedig a Haladó Fizika 2 Kiegészítő csomag (PS-3817) szenzoraival és eszközeivel végezhet el.