PASCO Szerkezeti rendszerek készlet - Hídépítő készlet (kezdő)

• PASCO Szerkezeti rendszerek készlet - Hídépítő készlet (kezdő)
    ME-3581
PASCO cikkszám:
ME-3581

Tanítsa meg a műszaki koncepciókat ezzel a teljes STEM hídépítő készlettel. A hidak építése összekapcsolja a STEM tevékenységet egy vidám versenyszellemű foglalkozással, miközben a tanulók új ismereteket szereznek.

• A PASCO Kezdő hídépítő készlet szórakoztató, intuitív és tartós tananyagot nyújt a hidak szerkezetéről.

Jellemzők:

• Terhelést alkalmazva, a híd mely részei vannak feszültség alatt, és mely részek nyomódnak össze? Miért vannak háromszögek a rácsoknál? Hogyan jelezzük  előre az összeomlást?
    • Ez a készlet különböző méretű I-gerendákat, csatlakozókat és csavarokat használ, hogy lehetővé tegye a tanulók számára rácsos szerkezetek és hidak gyors és egyszerű összeszerelését.
    • A készletben található új PASCO Vezeték nélküli terhelési cella és gyorsulásmérő a tanulók a feszültség vagy nyomás alatt álló erők mérését bárhol a szerkezetükön láthatják, és valós idejű eredményeket jegyezhetnek fel a PASCO szoftverrel.
    • A teljes STEM készlet és a kísérő laborok ideálisak a már meglévő hídépítő készletek kiegészítésére.
    • A diákok megismerik a hidak felépítését és a hidak tényleges működését a tervezési koncepciók alkalmazása során. Használhatják az I-gerendákat olyan hidak és struktúrák építésére, amelyek úgy viselkednek, mint a valósak, és a tanultakat felhasználva sikeresebb fogpiszkáló, balsa fa vagy jégkrém pálcika hidak készítésére.
    • Négy ingyenes, letölthető laboratóriumi tevékenység odavonzza a tanulókat a feszültség és a kompressziós erők alapvető koncepcióitól a működő szerkezetekig.

Elvégezhető kísérletek:

• Egyensúlyban levő erők
    • Belső erők
    • Nyomaték az egyensúlyban
    • Építőelemek tartóssága
    • Rácselemzés

A csomag tartalma:

• PASCO Vezeték nélküli terhelési cella és gyorsulásmérő
    • # 1 Rugalmas gerenda (6 db)
    • # 2 Rugalmas gerenda (2 db)
    • # 3 Rugalmas gerenda (8 db)
    • # 4 Rugalmas gerenda (18 db)