PASCO SPARKLink Air

PS1134121
PASCO cikkszám:
PS-2011

A SPARKLink Air lehetővé teszi akármelyik, összesen több, mint 70 féle PASPORT szenzor eszközhöz való csatlakozását USB vagy Bluetooth technológia segítségével.

• Jellemzők:

• Ez az egy eszköz teszi lehetővé az adatgyűjtést a tanulók számára, amikor egy PASCO SPARKvue vagy PASCO Capstone szoftverrel ellátott számítógépet használnak, vagy amikor Bluetooth segítségével adatot gyűjtenek egy iOS vagy Android, SPARKvue appot futtató eszközre (megjegyzés: a SPARKvue Air Chromebook-okra USB technológiával csatlakoztatható, Bluetooth segítségével viszont nem).
    • A SPARKLink Air ideális iskolák számára számítógépekhez, tabletekhez.
    • Két szenzorporttal rendelkezik, beépített hőmérséklet- és feszültségszenzor csatlakozókkal.
    • Gyors válaszidejű hőmérséklet- és feszültségszenzorok.
    • Polikarbonát tok
    • Bluetooth segítségével csatlakozik Mac, Windows, iOS és Android eszközökhöz, USB-vel csatlakozik Mac és Windows számítógépekhez és Chromebook-okhoz.
    • Újratölthető elem, mely 4-6 óra folyamatos adatgyűjtést biztosít a töltések közt.
    • A hordozható kialakításnak köszönhetően a tanulók a tudományt az osztálytermet belül és kívül is jobban megismerhetik.
    • 2 darab PASPORT és 1-1 hőmérséklet- és feszültségcsatlakozó

A csomag tartalma: