Digitális osztáylterem

PS1194006
PASCO cikkszám:
PS-3217

A PASCO Vezeték nélküli Oxigén gáz érzékelő szenzor segítségével mérhető a gáz halmazállapotú oxigén-koncentráció, valamint a nedvesség, és a hőmérséklet biológiai, környezetismereti és fiziológiai gyakorlatok során.

• Jellemzők:

• Az eszköz rendkívül pontos és könnyen használható, így tökéletes fotoszintézis, légzés, és környezeti oxigén-körforgás tanulmányozására.
    • A vezeték nélküli naplózásnak köszönhetően a diákok akár órákig vagy napokig is tudnak adatot gyűjteni egy-egy kísérlethez.
    • A PASCO Vezeték nélküli Oxigén gáz érzékelő szenzor beépített környezeti hőmérséklet-, nedvesség- és oxigén-érzékelővel rendelkezik.
    • Bluetooth® és USB csatlakozás.
    • 0 - 100 % oxigén-koncentráció mérése.
    • ±1% oxigén állandó hőmérsékleten és nyomáson.
    • Külső hőmérséklet és páratartalom mérése.
    • 2 - 3 év működés cserélhető érzékelő-elemekkel.

Bluetooth csatlakoztathatóság:
    Szükséges szoftver:
    A PASCO szoftverek, melyek a Bluetooth 4 technológiát használják, a szoftverünk legújabb verzióját igénylik. PASCO Capstone 1.8.0 Mac-en és Windows-on elérhető. A PASCO SPARKvue 2.6.0 Mac-en, Windows-on, iOS-en, Android-on és Chromebook-on is fut.

Kompatibilitás/Rendszerkövetelmények:
    Minden jelenlegi Mac, iPad, iPhone, Android tablet vagy Android telefon támogatni fogja a közvetlen kapcsolatot a PASCO Bluetooth 4 eszközeihez.
    Windows számítógépek és tabletek, Chromebook-ok és régebbi Mac eszközöknek adapter szükséges a csatlakozáshoz.
    A teljes kompatibilitási részletek és a régebbi számítógépek kompatibilitásadatai elérhetők a gyártó honlapján.

Független adatrögzítés:
    Hosszútávú adatgyűjtés közvetlenül a szenzoron.
    A rögzítés módban a vezeték nélküli szenzorok a beépített memóriájukba gyűjtenek adatokat órákig, napokig, hetekig vagy akár hónapokig, anélkül, hogy számítógéphez, tablethez, Chromebook-hoz vagy okostelefonhoz csatlakoztatnánk őket.
    Amikor a kísérlet véget ért, egyszerűen csatlakoztassa a szenzort egy PASCO szoftvert futtató eszközhöz, és töltse le a rögzített adatokat.

Specifikációk:

• Mérési tartomány: 0 - 100% O2 koncentráció (0 - 1000000 ppm)
    • Felbontás: 0.01% O2 koncentráció
    • Ismételhetőség: 0.5% O2 koncentráció