PASCO Spectrometry szoftver - Ingyenesen letölthető

PASCO cikkszám:
PS-0001

• Áttekintés

Az alapoktól felépített leghatékonyabb eszköz spektrometriai feladatokra.

Ingyenesen letölthet Windows és Mac számítógépekre és ingyenes app iPad és Android tabletekre.

A Spektrometry alkalmazás segítséget nyújt az emmissziós spektrum, a színes oldatok és növényi pigmentek abszorbancia spektrumának elemzésében, ismeretlen koncentrációk esetén a Lambert-Beer törvény felírásában és kinetikai kísérleteknél. A tanuláscentrikus kezelőfelületminden tanuló és tanár számára megkönnyíti a spektrometriát és a fizika tanulását és tanítását.

Chromebookot használ?

A Google engedélyezte bizonyos Android alkalmazások Chromebookon való futtatását. Kompatibilitási információkat és telepítési útmutatót az alábbi linken talál.

Letöltési információk

A szoftver segítségével a tanulók intenzitást, abszorbanciát, és fluoreszcenciát mérhetnek a PASCO Vezéték nélküli spektrométere vagy a korábbi Amadeus és Red Tide spektrométerek (Ocean Optics) segítségével és támogatja mind a Bluetooth, mind az USB kapcsolatot.

Felhasználói útmutató

Rendszekövetelmények

Windows Mac
    Windows 7 vagy magasabb (32 vagy 64-bit Mac OS X vagy 10.7 vagy későbbi