Termékleírások
2021.03.22 15:41

Boson feltaláló készletek

Bemutatjuk a Boson feltaláló készleteket

Ismerje meg a Boson készleteket, amellyel szinte bármilyen projekt megépíthető kódolás nélkül is, gy kiválóan alkalmas az elektronikai alapok elsajátításához és a STEM szemléletű oktatáshoz!

Programozni kaland kódolás nélkül is!

A Boson egy kódolás nélküli, elektronikus építőelem készlet fiatal feltalálók számára! A készlet a bonyolult áramköröket egyszerű, könnyen használható modulokká bontja le.

Mivel nem igényel kódolási ismereteket és forrasztást sem. A modulok rugalmas kábeleken keresztül csatlakoztathatók egymáshoz.

A készlet kiválóan alkalmas kisebb gyermekek számára és a STEM szemléletű oktatásra is.

Bármi építhető belőle!

Boson készletek 4 kategóriában tartalmaznak modulokat: bemeneti, kimeneti, funkció- és áramellátó modulok. A különbőző modulok színek szerint is elkülönülnek.

A Boson feltaláló készlet moduljai:

Beviteli modulok (kék)

• Vezeték (15CM) x 20
  • Tépőzárkészlet x 2
  • Csavarkészlet x 2

Útmutatók és projekt kártyák a kezdéshez

Minden Boson készlet tartalmaz egy útmutató könyvet, amely diagrammokat és mintakódokat is tartalmaz. Ez segít a tanárokak és a gyerekeknek megismerkedni a Boson nyújtotta lehetőségekkel.

Az építkezés megkezdésében 12 angol nyelvű projektkártya segít. Ezek a kártyák különböző nehézségű összeállításokat, építményeket mutatnak be, amelyek jó kiindulópontként szolgálnak a gyerekek és a tanárok számára is.

Ezen túl csak a képzelet szabhat határt az építésnek.

Bármivel összeépíthető

A Boson készlet olyan kiegészítőket is tartalmaz, amelyekkel mindennapi tárgyakhoz is hozzáépíthetők a modulok.

• A csavarok segítségével rögzíthetők a modulok különböző tárgyakhoz.
  • A tépőzárakkal anyagokhoz, táskákra, ruhákra ragaszthatók.
  • Mágneses elemekkel akár a Legamaster mágneses fehértáblákon is szemléltethetők az egyes projektek.
    A Legamaster táblákért kattintson IDE! >>
  • Ezen felül bármilyen LEGO elemmel is összeépíthetők a Boson moduljai, így akár a LEGO STEM robotok is kiegészíthetők vele.

Nézze meg,

Az Iskolaellátó webáruházban 4 különböző Boson készlet közül válogathat.

A Boson feltaláló készlet 37 különböző modulból áll, így számtalan lehetőséget rejt magában az egyszerű ventilátortól a távirányítható kisautóig.

A Boson tudományos készlettel saját, egyedi fizikai, kémiai és biológiai kísérletek rakhatók össze és végezhetők el látványos, játékos formában.

A Boson tudományos tervezőkészlet elsősorban a 8-10 éves gyerekeknek lett megtervezve, kombinálva a fizikai tudományos és a mérnöki tervezéses tudásokat egyetlen készletben.

Végül, de nem utolsó sorban a micro:bit mikrovezérlőhöz is csatlakoztatható kezdőkészlet speciálisan a micro:bit még sokoldalúbb felhasználásához tartalmaz elemeket. Ezek segítségével a tudományos és feltaláló készlet darabjai is csatlakoztathatók a micro:bit-hez.
 A BBC micro:bit v2 mikrovezérlőt ITT tekintheti meg! >>

A Boson készletek megtekintéséhez kattintson IDE! >>