Digitális osztáylterem

Min. rendelhető mennyiség
    10 db
    Választható mennyiségek
    10 db, 15 db, 20 db, 25 db, ...
299 Ft

Nem tudja gyermeke a Himnuszt vagy a Szózatot? Nem ismeri, miben különbözik egymástól a nemzeti zászló és a lobogó? Adja a kezébe ezt a munkalapot!

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

• Magyar nemzeti jelképek + Magyar nemzeti ereklyék (Fixi tanulói munkalap)

Nem tudja gyermeke a Himnuszt vagy a Szózatot? Nem ismeri, miben különbözik egymástól a nemzeti zászló és a lobogó? Nem tudja felsorolni legfontosabb nemzeti jelképeinket? Adja a kezébe ezt a munkalapot!

Nem csak az általánosságban ismert Szent Koronát, jogart, országalmát és királyi palástot mutatjuk be, hanem a Szent Jobbról és a Magyarok Nagyasszonyáról is szólunk. A honvédségi zászlókról és felségjelekről éppúgy adunk ismertetőt, mint a nemzeti lobogóról és a címerről.

A Himnuszt és a Szózatot kottával és teljes szöveggel találja meg a munkalapon.

kiterjesztett valóság kapcsán egy 2001-ben készült videó jelenik meg, mely kiválóan szemlélteti a magyar népművészet kiemelkedő jelképeit. Kellemes magyar népzene teszi élvezhetőbbé a tanulást. Néprajzi tárgyak, művészeti alkotások kerülnek bemutatásra, melyek különböző hazafias szimbólumként elevenednek meg.

Vásároljon FIXI tanulói munkalapokat kedvezőbb áron (mint 299 Ft/db)!

• 20 db-tól 10%-os kedvezménnyel: 269 Ft/db
    • 50 db felett pedig 15%-os kedvezménnyel: 254 Ft/db