A Himnusz és a Szózat tanulói munkalap

• A Himnusz és a Szózat  tanulói munkalap
    Min. rendelhető mennyiség
    10 db

Himnusz és Szózat (Fixi tanulói munkalap)

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

• Himnusz és Szózat (Fixi tanulói munkalap)

A Himnuszt és a Szózatot kottával és teljes szöveggel találja meg a munkalapon.

Fóliázott felület, cseppenő folyadéktól védett. A többi tanulói munkalappal együtt bármilyen kapcsos mappába lefűzhető, gyűjthető, így lehetőséget nyújt arra, hogy az általános iskolai alapokat rendszerezzük, áttekinthetővé tegyük és alkalomadtán ismételtessük.

A kiterjesztett valóság kapcsán az egri bazilikában Szabó Sipos Máté vezénylésével előadott koncertfelvételt láthatjuk. A szimfonikus zenekar és a kórustagok kiváló szereplése megkönnyítheti a magyar Himnusz megismerését és elsajátítását.
    Iskolákban akár az ének-zene órán is  „előhívható” és bemutatható a gyerekeknek.