A mocsár életközössége + munkaoldal tanulói munkalap

• A mocsár életközössége + munkaoldal tanulói munkalap
    Min. rendelhető mennyiség
    10 db
299 Ft

A nagysikerű iskolai tabló kisméretű változata otthoni gyakorláshoz, együtt-tanuláshoz.

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

• A mocsár életközössége + munkaoldal (Fixi tanulói munkalap)

A hátoldalra ragasszanak együtt gyermekével újságból kivágott állat- és növényfotókat (használjon újraoldható non-permanent ragasztót), vagy rajzoljanak állatokat. Kitűnő szórakozás és a gyerek közben játszva tanul.

Iskolában, óvodában is kitűnő segítség az önálló tanuláshoz.

kiterjesztett valóság eredményes használata érdekében hangosítsd fel a telefonodat! A mocsárban élő állatok közül néhányan szeretnek hangoskodni, őket ki is emeli a készülék. Hogyan kerepel a gólya, milyen hangja van a békának? Érintsd meg az állatokat és már életre is keltetted őket.