Összeadás II.- tanulói munkalap

Min. rendelhető mennyiség
    10 db

kétoldalas tanulói munkalap

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

• Összeadást mutatja be a kisdiákoknak műveletekkel 20-ig.
    A figyelemfelkeltő és jópofa illusztrációk segítik az ismeretek elsajátítását.

Bármilyen kapcsos mappába lefűzhető, a többi tanulói munkalappal együtt gyűjthető, így válnak rendszerezhetővé, áttekinthetővé az alapismeretek. Előnye, hogy dupla oldalas: az egyik oldala tanít, a másik gyakoroltat. A tanuló önmagát is tudja ezáltal ellenőrizni. Mivel vízálló, írható- letörölhető a felülete, újra és újra használható.

kiterjesztett valóság használatával, a munkalap hátoldalán gyakorlási lehetőség biztosított a tanulók számára. Ha már kitöltötték a hiányzó részeket, jöhet az ellenőrzés. A telefont a munkalap fölé tartva máris egyeztethetőek a beírt eredmények a helyes megoldásokkal. Eltérés esetén egy mozdulattal tisztára törölhető és már gyakorolhatunk is tovább.