Osztás tanulói munkalap+munkaoldal

• Osztás tanulói munkalap+munkaoldal
    Min. rendelhető mennyiség
    10 db

Osztás tanulói munkalap + munkaoldal (Fixi tanulói munkalap)

Ezzel a munkalappal játékosan elsajátítható az osztás. Gyakoroljon együtt gyermekével a hátoldalon, ahova az eredményeket nem írtuk be!

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

• Osztás tanulói munkalap + munkaoldal (Fixi tanulói munkalap)

Fóliázott felület, cseppenő folyadéktól védett. A többi tanulói munkalappal együtt bármilyen kapcsos mappába lefűzhető, gyűjthető, így lehetőséget nyújt arra, hogy az általános iskolai alapokat rendszerezzük, áttekinthetővé tegyük és alkalomadtán ismételtessük.

Az osztás a matematika alapja. Ezzel a munkalappal játékosan elsajátítható az osztás 100-ig. Gyakoroljon együtt gyermekével a hátoldalon, ahol az eredményeket nem írtuk be! A tanuló önmagát is tudja ellenőrizni, és egyedül is tud gyakorolni egészen addig, amíg végleg be nem vésődnek az alapok. Szárazon letörölhető filctollal írható, fóliázott felület, cseppenő folyadéktól védett. Az osztás a többi tanulói munkalappal együtt bármilyen kapcsos mappába lefűzhető, gyűjthető, így lehetőséget nyújt arra, hogy az általános iskolai alapokat rendszerezzük, áttekinthetővé tegyük és alkalomadtán ismételtessük.

A kiterjesztett valóság használatával, a munkalap hátoldalán gyakorlási lehetőség biztosított a tanulók számára. Ha már kitöltötték a hiányzó részeket, jöhet az ellenőrzés. A telefont a munkalap fölé tartva máris egyeztethetőek a beírt eredmények a helyes megoldásokkal. Eltérés esetén egy mozdulattal tisztára törölhető és már gyakorolhatunk is tovább.