Digitális osztáylterem

Min. rendelhető mennyiség
    10 db
299 Ft
A római katolikus egyház ünnepkörét bemutató tanulói munkalapunk jól áttekinthető, kicsik és nagyok számára egyaránt könnyen érthető formában, hátoldalon az Újszövetség térképével.
  • A római katolikus egyház ünnepkörét bemutató tablónk jól áttekinthető, kicsik és nagyok számára egyaránt könnyen érthető formában, magyarázatokkal szemlélteti a mindannyiunk életében igen fontos szerepet játszó egyházi ünnepeket.  Az ünnepek rövid leírása és illusztrációk által nyerhetünk betekintést a katolikus vallásgyakorlásba. Nemcsak hittan órán, de minden humán ismereteket oktató tantárgyban, sőt az osztályfőnöki órán is jól használható.

A tanulói munkalap hátoldalán az Újszövetség igényesen megfestett térképét láthatjuk, melynek ábrázolásmódja közel áll a gyermekek világához. Szemléletes és korhű rajzokkal mutatja be Jézus életének fontosabb állomásait. Az időrendben megadott eseményekhez a vonatkozó szentírási szakaszokat is megadtuk, így az újszövetségi részekhez azonnal társít-hatók a legfontosabb személyek. Nemcsak hitoktatáshoz, de történelem és irodalom órán is használható.

Felülete szárazon letörölhető tollal írható, a fóliabevonat miatt a fröccsenő víztől védett. A letörölhető felület sokféle gyakorlásra módot, amit egyébként csak egy egész munkafüzet lenne képes nyújtani. A felületre öntapadó matricák ragaszthatók (ne használjon extra erős ragasztóval ellátottat, mert az nem jön le!).

Gyűjtődossziéba lefűzve tárolható a többi munkalappal együtt.