Digitális osztáylterem

Min. rendelhető mennyiség
    10 db
299 Ft

Hasznos munkalap otthoni és órai gyakorláshoz. A képeket 1000 gyerek megkérdezése alapján választottuk ki.

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

• A magyar ábécé betűi + munkaoldal.

Az összes betűt (kis- és nagybetűket, ékezeteket) bemutató új tablónk készítésekor több, mint 1000 gyermeket kérdeztünk meg arról, hogy az egyes betűkről mi jut eszükbe. A rajzokkal illusztrált kiadvány hátán a vonal-elemek és az írott betűk gyakorlására van lehetőség. A tanulói munkalap írható-letörölhető fóliabevonattal készül!

A kiterjesztett valóság használatával a betűk megismerését egy vidám dal és kedves animációs karakterek segítik. Nézze meg a videót:

Javasoljuk otthoni és órai gyakorlásra is.

Bármilyen kapcsos mappába lefűzhető, a többi tanulói munkalappal együtt gyűjthető, így válnak rendszerezhetővé, áttekinthetővé az alapismeretek. Előnye, hogy dupla oldalas: az egyik oldala tanít, a másik gyakoroltat. A tanuló önmagát is tudja ezáltal ellenőrizni. Mivel vízálló, írható- letörölhető a felülete, újra és újra használható.

Szórakoztató, kellemes dallamú videó kapcsolódik a munkalaphoz.
    kiterjesztett valóság használatával a betűk megismerését egy vidám dal és kedves animációs karakterek segítik.