Hagyományos írásmód I. LY-J + munkaoldal tanulói munkalap

Min. rendelhető mennyiség
    10 db
299 Ft

A magyar nyelv egyik legnehezebben megtanulható szabályához nyújt gyakorlati segítséget ez a munkalap. Javasoljuk otthoni és órai gyakorláshoz is.

Témájához kapcsolódó hasznos élménnyel, az úgynevezett kiterjesztett valóságtartalommal
(angolul: augmented reality, röviden: AR) készült.

• Hagyományos írásmód I. LY-J + munkaoldal.

Az egyik oldalon képekkel illusztrált szószedet, megjegyezhető szabályok, a másik oldalon gyakorlási lehetőség segíti a megtanultak rögzülését.

A kiterjesztett valóság használatával egy vidám, oktatóvideó jelenik meg, melyben képekkel illusztrálva teszik könnyebbé a J-Ly helyesírás általános szabályainak memorizálását. Kellemes zene és gyermeki hang teszi élvezetesebbé a tanulást. Nézze meg a videót:

A tablót gyakorló pedagógusok állították össze, sokéves tapasztalataik alapján. A magyar iskolák több, mint 40%-a használja a munkalap nagyméretű iskolai tabló változatát.

Bármilyen kapcsos mappába lefűzhető, a többi tanulói munkalappal együtt gyűjthető, így válnak rendszerezhetővé, áttekinthetővé az alapismeretek. Előnye, hogy dupla oldalas: az egyik oldala tanít, a másik gyakoroltat. A tanuló önmagát is tudja ezáltal ellenőrizni. Mivel vízálló, írható- letörölhető a felülete, újra és újra használható.

kiterjesztett valóság használatával egy vidám, oktató videó jelenik meg, melyben képekkel illusztrálva teszik könnyebbé a J-Ly helyesírás általános szabályainak memorizálását. Kellemes zene és gyermeki hang teszi élvezetesebbé a tanulást.