Digitális osztáylterem

Min. rendelhető mennyiség
    10 db
SI mértékegység-rendszer II. + munkaoldal
  • Két tagból álló tablósorozat az SI alap- és származtatott mértékegységeinek világába kalauzol. A hátoldalon gyakorlóoldal egészíti ki az ötletes és humoros rajzokkal, fizikusportrékkal összeállított táblázatot, amely a mértékegységek elnevezésének idegen nyelvű eredetét is megadja.

Az ábra a főoldalon magyarázó feliratokkal tanulmányozható, míg a hátoldali munkaoldal felirat nélküli.

Bármilyen kapcsos mappába lefűzhető, a többi tanulói munkalappal együtt gyűjthető, így válnak rendszerezhetővé, áttekinthetővé az alapismeretek. Előnye, hogy dupla oldalas: az egyik oldala tanít, a másik gyakoroltat. A tanuló önmagát is tudja ezáltal ellenőrizni. Mivel felülete vízálló, illetve írható és letörölhető, újra és újra felhasználható.