Digitális osztáylterem

Fogamzás / fogamzásgátlás tanulói munkalap duo

• Fogamzás / fogamzásgátlás tanulói munkalap duo
  • Méret
    21 x 30 cm
    Tömeg
    20g/db
    Min. rendelhető mennyiség
    10 db
    Választható mennyiségek
    10 db, 15 db, 20 db, 25 db, ...
349 Ft
A tabló átfogóan mutatja be a fogamzás folyamatát, a fogamzás megelőzésének különböző módszereiről.
  • A legújabb felmérések szerint a fiatalok serdülése és nemi élete is 3-5 évvel elõbb kezdõdik, mint 20-25 évvel ezelõtt. Ma már a lányok is átlagosan 15-16 éves korban veszítik el a szüzességüket, és ezért sokan a nem kívánt terhességek ellen nem tudnak hatékonyan védekezni, így száz élveszületésre az elmúlt években közel 60, míg tavaly több mint 55 terhesség-megszakítás jutott.
    A Stiefel egészségnevelés sorozata segítheti a fiatalokat és a tanárokat is abban, hogy ezekre a problémákra megoldást találjanak.

Egyik oldalon a fogamzás folyamatát: a havi ciklust, a peteérés idõpontját és jeleit, a fogamzás feltételeit és folyamatát, valamint a terhesség elsõ jeleit találjuk, a
    másik oldalon
    alapvetõ tájékoztatást olvashatunk a fogamzás megelõzésének különbözõ módszereirõl (óvszer, pesszárium, spermicid készítmények, méhen belüli eszközök, hormonális készítmények), azok mûködési elvérõl és tulajdonságairól.