A geometria világa 5-6. osztályosoknak [Cd-ről indítható]

• Licensz
    Cd-ről indítható
    MK-6216-0-A
A CD tankönyvfüggetlen, bármelyik könyv mellett használható kiegészítő anyagként az 5-6. évfolyamon tanult geometriai tananyag szemléltetésére, gyakoroltatására.
  • A CD 34 egysége az 5-6. osztályos geometria tananyag bizonyos anyagrészeinek szemléltetéséhez, illetve gyakoroltatásához nyújt segítséget, valamint a számok kerekítését szemlélteti és gyakoroltatja.
    Az animációk nagy segítséget jelentenek a szerkesztések, transzformációk tanári szemléltetésében. A feladatok több szempontból közelítenek meg egy-egy témakört, így sokat segítenek a fogalmak megértésében, elmélyítésében és gyakoroltatásában. Sokkal több bemutatást és gyakoroltatást biztosítanak, mint ami a táblán hagyományos módon megoldható.