Szűrés
1 985 Ft - 347 719 Ft

Robotika, IKT eszközök nagyoknak

Művészeti nevelés taneszközök

A STEM (vagy STEAM)-szemléletű oktatás a fejlett országokban már az óvodában elkezdődik, és az általános- és középiskolában teljesedik ki. A programozás elsajátításában a robotika igen fontos szerepet tölt be. Néhány év múlva nem lesz olyan munkakör, amely alapszintű programozási ismeretek nélkül betölthető, sőt, az élet minden területén szükséges lesz az ilyen tudás (mint pl. egy jegykiadó automata kezelése). A kódolás alapjainak elsajátításához az iskolai oktatórobotokon át vezet az út.

A Stiefel Iskolaellátó kínálatában már az óvodások számára is talál robotokat, majd minden életkori csoport számára kínálunk megoldást. Így biztosítható, hogy az iskolából kikerülő végzős diák a munkaerőpiacon jó pozícióból induljon.

Sorrend: