Mobil szenzoros szobák

Főkategória >Ovibolt >Szenzoros szoba >Mobil szenzoros szobák

A szenzoros szoba kialakítása sokszor helyhiány miatt ütközik nehézségekbe. Erre a problémára kínál megoldástmobil szenzoros szoba, mely könnyen felépíthető és tárolható. A dupla borításnak köszönhetően a fény nem jut át a falakon, így teljes sötétséget tudunk létrehozni. A kiegészítő eszközök pedig tartalommal töltik meg a helyiséget.

Sorrend:

A szenzoros szoba ép és sérült gyermekek számára egyaránt élményeket tartogat: lehet stimuláló környezet vagy a nyugalom szigete. A megfelelő ingerek biztosítása által feloldhatunk számos kommunikációs akadályt. A gyerekeket ért hatásokra adott természetes válaszok által fejlődik a figyelem és koncentráció. Ebben a számukra vonzó, védett környezetben feloldódhatnak, megélhetik kreativitásukat, miközben fejlődnek a tanuláshoz nélkülözhetetlen képességeik.