Digitális osztáylterem

PS1041285
PASCO cikkszám:
CI-6690

A PASCO A-alakú forgómozgás adapterrel a tanulók csatlakoztathatják a Forgómozgás-mérő szenzort a PASCO Forgó platformhoz vagy a Giroszkóphoz.

• Jellemzők:

• A-alakú forgó platform:
      • A forgómozgásszenzor a forgó platformhoz csatolva ábrázolni tudja bármilyen kísérlet forgását PASCO SPARKvue szoftver használatával.
      • A függőleges rúd egy elfordulása megegyezik a Forgómozgás-mérő szenzor egy elfordulásával, akár 4000 adatpont/fordulatot biztosítva.
    • A giroszkóp:
      • Az Ön PASCO Giroszkópja kvantitatív mérőeszközzé válik a haladó szintű forgómozgásos kísérletekhez.
      • Használja az A-alakú forgómozgás adaptert, a forgómozgás-mérő szenzor/giroszkóp csatlakoztatót, és két forgómozgás-mérő szenzort.
      • A tanulói grafikus képet kapnak a giroszkóp nutációs és precesszáló mozgásairól.
    • Kiegészítő:
      • Az A-alakús forgómozgás adapter a PASPORT/Vezeték nélküli Forgómozgás-mérő szenzor, a Forgó platform és a Háromtengeylű giroszkóp kiegészítője.