ALAP DIGITÁLIS MUNKAREND CSOMAG 65

• Méret
    65 inch
    DCSB65

Egyszerű, belépő szintű, mégis minőségi megoldás a hatékony távoktatáshoz. Mintha a tanár az osztályban magyarázna a diákoknak.

65" átmérőjű, minőségi Legamaster LCD-vel.

Ha most nincsenek is gyerekek az iskolában, az oktatás előbb-utóbb újra fog indulni. Addig is nagy segítség a pedagógusoknak, ha nem egy apró laptop képernyőjén, hanem egy valódi iskolai tábla méretű interaktív LCD-kijelzőn tarthatják meg távóráikat. Mintha csak ott ülnének a tanulók az osztályban.

Ha aztán újra megtelnek az osztálytermek, az eszközök továbbra is jól használhatók lesznek. Egy esetleges új járványhelyzet pedig már felkészülten éri az iskolát.

A rendkívüli körülményekre való tekintettel az okos osztályterem eszközei most rendkívüli kedvezményekkel vásárolhatók meg. A járvány elmúlik, a kedvezményesen beszerzett eszköz megmarad.

• Legamaster interaktív LCD kijelző 86”, 75" vagy 65" méretben, 40.000 óra élettartam (bővebb leírás itt: Legamaster.shop )
    • Fix fali tartó az e-Screen interaktív LCD képernyőhöz
    • alapszintű laptop: i3, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Win10, 2 év garancia
    • standard távoktatási és konferencia webkamera, HD felbontással