ALF GOLD tesztkészítő szoftver

• ALF GOLD tesztkészítő szoftver

Rendleje meg az ALF Gold szoftvert és az adatbázis hozzáférést 2022. évre és az idén ingyen használhatja!

Szeretnénk Önnek bemutatni az új Alf szoftvert, melyet Ön és diákjai az első pillanattól szeretni fognak.

A tesztkérdések sosem voltak ilyen egyszerűen elkészíthetők és ilyen tetszetősen megoldhatók.

Tesztelje diákjai tudását a különböző típusú kérdésekkel, tegye óráját ineraktívvá és élvezetessé!

Dolgozzanak együtt, ossza meg a teszteket az osztályon belül, vagy az interneten másokkal! Tartsa nyilván az osztály eredményeit egy webes adatbázisban!

www.alftesztek.hu

• Az Alf GOLD óvodai és iskolai tesztkészítő szoftver célja az interaktív tesztek létrehozásának segítése egyszerűen és gyorsan, a következő típusú kérdésekkel:

• Egy válasz kiválasztása
    • Memóriajáték
    • Párosítás
    • Rendezés
    • Csoportokba sorolás
    • Több válasz kiválasztása
    • Képrendezés
    • Villámkártya
    • Puzzle
    • Szókitalálós
    • Keresztejtvény
    • Hiányzó szavak

Az elkészült teszteket könnyen megoszthatja az osztályban vagy akár az interneten is.

Interaktív táblán is kitűnően használhatók.

Hozzáférés a tesztek online adatbázisához:

1. évben ingyenes!

2. éves előfizetéssel kapcsolatban itt tud többet megtudni:

• Átlagos értékelés
    Baranyi László
    2018.02.26 21:34
    Négy éve használom a programot, a tesztkészítő programok közül a legjobb, mivel 12 féle feladattípus közül választhatunk. Gyorsan és könnyedén lehet készíteni teszteket, amelyek alkalmasak gyakoroltatásra és számonkérésre egyaránt.
    Előnyök: -
    Hátrányok: -