Digitális osztáylterem

SE-8756B
Méréshatár
:

A Scout SKX mérleg az Ohaus-tól a széles mérési tartomány, a pontos mérések és az alacsony költség kombinációjával tökéletes választást jelent bármely iskolai fizikalabor számára. A mérleg elérhető 220 g, 420 g, 2200 g és 8200 g méréshatárokkal.

• Jellemzők:

• Az egyszerű kétgombos irányítás és a vizuális súgó menü lehetővé teszi, hogy a diákok minimális mennyiségű instrukciót kapva is sikeresen meg tudják kezdeni a mérést.
    • A nagy, éles képernyő bármely szögből nézve jól olvasható, így a tanárok akár a diákokat távolabbról figyelemmel kísérve is ellenőrizni tudják, hogy helyes eredményeket kaptak-e.
    • A zárt elülső panel, a kidolgozott fémgyűrű és a cserélhető rozsdamentes acél platform védelmet biztosít a csurgások, kiömlések ellen, valamint könnyen tisztíthatóvá teszi a műszert.

További jellemzők:

• A tömegváltozás demonstrálása: a PASCO erőteljes technológiái és az Ohaus találkoznak ebben a termékben, lehetővé téve a tanulók számára, hogy vizualizálják és felfedezzék a tömegváltozások fizikáját, úgy, ahogy korábban soha.
    • A diákok bármely PASPORT vagy Vezeték nélküli szenzor (Hőmérséklet, Vezetőképesség, CO2, Oldott oxigén, Nyomás, Erő, stb.) segítségével gyűjthetnek adatot. Majd egy Ohaus elektronikus mérleget használva a tömegadatok egyből a kísérletek szerves részévé válhatnak. A DataStudio szoftver automatikusan kijelzi a kísérlet előrehaladtával történő változásokat.
    • Csatlakoztassa Ohaus mérlegét USB vagy Bluetooth segítségével egy olyan eszközhöz, melyen PASCO Capstone vagy PASCO SPARKvue szoftver fut.
    • Rögzítse a tömegméréseket dinamikusan és/vagy kombinálja a tömegadatokat más PASCO szenzorokból érkező mérések eredményeivel.

Specifikációk:

• Méréshatár: 420 g
    • Olvashatóság: 0.01 g
    • Méretek: 54 x 224 x 202 mm
    • Mérőplatform átmérője: 120 mm
    • Mérési egységek: gramm, kilogramm, Newton, font, uncia
    • Energiaellátás: AC Adapter (tartozék) vagy 4 db AA elem (nem tartozék) (eldobható elemekkel nagyjából 120 óra használat biztosított)
    • Kijelző: LCD kijelző háttérvilágítással
    • Stabilizációs idő: 1 mp